System ERGON Nowość!

System ERGON  jest innowacyjnym rozwiązaniem w  drzwiach wewnętrznych umożliwiającym zmniejszenie miejsca, jakie zajmują otwarte drzwi i uzyskanie dzięki temu większej swobody komunikacji i przestrzeni do wykorzystania.

Już w fazie projektowania można oszacować ilość dodatkowego, wolnego miejsca oraz optymalnie je zaaranżować.

Dzięki systemowi Ergon skończą się Państwa problemy związane z utrudnionym dostępem do wielu miejsc w mieszkaniu. W zależności od potrzeby, drzwi otwierają się w obie strony (na zewnątrz lub do wewnątrz pomieszczenia) ruchem przesuwno-obrotowym. Obustronny kierunek otwierania drzwi ułatwia przemieszczanie się osób niepełnosprawnych oraz opuszczenie pomieszczenia w razie nagłej konieczności.

System ten dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i czarnej. Oraz z trzema rodzajami ramion (standardowym, krótkim i długim) dobieranymi w zależności od szerokości i wysokości skrzydła. Maksymalny ciężar drzwi: 70 kg.

System Ergon zrewolucjonizuje koncepcję Państwa drzwi. Technologia przesuwno-obrotowa jest alternatywą dla innych systemów otwierania drzwi, szczególnie w sytuacji kiedy priorytetem jest optymalne wykorzystanie przestrzeni. System ten nie wymaga wykonywania dodatkowych prac w ścianie. Nie narzuca ograniczeń na etapie projektowania pomieszczenia, sprawiając że jest to system odpowiedni dla wszystkich modeli drzwi drewnianych.

Korzyści z zastosowania Systemu ERGON:

  • Możliwość zastosowania systemu w drzwiach przeszklonych i kasetonowych
  • 50 % więcej przestrzeni
  • Ułatwiona swoboda komunikacji
  • Rozwiązanie problemu przestrzeni zajmowanej przez otwarte drzwi