O firmie

Firma KORZEKWA to Polska firma rodzinna z ponad 70 letnimi tradycjami w zakresie obróbki drewna. Naszą markę udało nam się zbudować przede wszystkim na solidności oraz trwałości naszych produktów.  Nasze okna i drzwi z drewna docenili Klienci zarówno w kraju jak i zagranicą.

Z roku na rok umacniamy naszą pozycję na rynku o czym świadczy coraz większa liczba sprzedawanych przez nas okien i drzwi jak i innych wyrobów z drewna. Wszystkie nasze produkty projektowane i wykonywane są na indywidualne zamówienie Klientów a to powoduje że są one niepowtarzalne. Staramy się aby każdy nasz wyrób był dostosowany do architektury budynku, ale przede wszystkim aby tworzył z nią integralną całość. Wykonujemy stolarkę zarówno w tradycyjnym stylu jak i o nowoczesnym wyglądzie.

W zależności od konfiguracji i wymagań Klienta nasze produkty mogą być wyposażone we wszelkiego rodzaju osprzęt mechaniczny jak i elektroniczny lub jeśli jest takie życzenie możliwe jest zamontowanie elementów specjalnych. Dbamy o jakość materiałów oraz dokładamy wszelkich starań, by nasze wyroby charakteryzowała precyzja wykonania a także dbałość o detale, elegancja i funkcjonalność. Wieloletnie doświadczenie daje nam możliwość sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę typowych okien oraz drzwi zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych ponadto realizujemy indywidualne projekty między innymi ogrodów zimowych, zabudów wnęk, okiennic drewnianych, listew przypodłogowych, parapetów czy bram garażowych. Korzystając z bogatego doświadczenia w branży budowlanej firma KORZEKWA realizuje przedsięwzięcia w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych, obsługując zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy budowlane oraz deweloperskie w kraju i za granicą.